Prizraky_Noci
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tas přihláška

3 posters

Goto down

Tas přihláška Empty Tas přihláška

Příspěvek pro Tas Wed Apr 10, 2019 9:19 am

Ahoj všem, jmenuji se Lukáš je mi 33 let narodil sem se v Olomouci, žiju s manželkou v Kladně a pracuji v Praze Smile. Chtěl bych se přidat k vám do guildy s vampíkem, který je zatím malinkej upírek, takovej komár zatím Smile nemám stone quest ( chci dělat v blízké budoucnosti) a chci ho směřovat na gangrela. Co se týče skillů tak wrest, fenc, taktika, magery, heal, anatomku, hiding, tyto skilly mám na max, dále makám na alchemce kterou mám 88 a resisty na 66 hodnotě, parry 33, tyhle skilly mám v blízké budoucnosti hodit taky na max Smile.
Dále sem na sebe práskl, že mám klerika který má skillcup 1800 asi tak nějak, je to klerik, kterýho jsem hrával když sem tu začal hrát před nějakými 20ti lety a hodný gm, když je ta možnost, mi ho nahrál na acc. Řikám narovinu, nahrál sem s ním ix let a nějak mě tedka, i když je namaxovanej, omrzel hrát. Neříkám že ho nikdy nelognu, ale musím mít doopravdy náladu něco s ním healovat, musí svítít sluníčko, ptačci venku zpívat a prostě celkově musím být v dobrém rozpoložení Smile. Psát jaký mám zkušenosti s DP nemá cenu, protože co sem pročel a huntil, tak vypadá jinak nebo neexistuje:) takže sem nováček. Dále za moji existenci tady, jsem neměl žádný prohřešek s žádnou postavou, to svědčí i to že mi vrátili postavu.
Tedka něco o mně. Hrával sem zde asi 5-8 let hned na začátku, tím vznikl výše uvedený klerik, byl jsem v guildě Guardians. Hrával jsem v době kdy tu byl gm Demo, hrával Stoupa se Šmoulinkou, a takový další esa servru. PvP jsem nikdy nehrál, hrát nebudu a neminím dělat nějaký pojezdy na PK protože jsem lama Smile PK nemám a ani mít nikdy nebudu ( sem vždycky tak akorát naštvanej, když vidím pk a lup, a nemám nic) Smile. Po maturitě sem začal hrát wowko jak na free, tak na ofíku a dalších 10 let v háji Smile a po čase protože UO na DP je moje srdcovka, tak sem to asi před měsícem znova nainstaloval a jsem zde. Dále sem sportovně naleděný člověk, baví mě třeba karetní hry např. Pán prstenů, dále hážu sisal šipky, s manželkou chytáme po venku pokemony, jezdíme do lesa (buschraft) Smile)), co se týče mé práce, kdybych vám řekl co dělám musel bych vás umlčet Smile.
Od guildy očekávám hlavně pohodou atmosféru, někteří hráči by si měli uvědomit, že nic takového, jako hraní ultimy na plný úvazek neexistuje Smile na to sem už starší člověk, abych něco hrotil. Nevadí mi lehat v dungu, ale vadí mi, když člověk nepochopí celej měsíc, když se chodí stejnej dung, aby na té pasti nestál např.. Co bych mohl nabídnout já guildě? Stylem "když můžu, pomůžu" Smile.
Teesko mám funkční a nevadí mi mluvit Smile mapu taky používám, to snad ani nejde jinak.
Ptejte se mě na co chcete, já na co chci odpovím. Smile
A vtípek na konec. Leží Somálec v nemocnici a volá na sestru: Sestři tam v rohu je pavouk!!". Sestra odpoví: " Ten je malý, ten Vám neublíží." Za chvilku sestra slyší, jak Somálec řve. " Ty kurvo, kam mě to táhneš!!!" Smile

Tas

Poèet pøíspìvkù : 2
Join date : 09. 04. 19

Návrat nahoru Goto down

Tas přihláška Empty Re: Tas přihláška

Příspěvek pro Wolcit Wed Apr 10, 2019 3:19 pm

Vítej, přihláška vzorová za zlatého bludišťáka sunny . Ja snad ani nemám žádný dotaz pouze 1 máš segru?
Heslo na mapu (kam nikdo nechodí nedokážu je donutit) a decik na rozehřátí by jsme mohli pokořit zítra či v pátek .
Zbytek nám prozradíš na mapě nebo na Tsku hlavně z tebe musíme dostat co je vlastně tvoje práce ( po konverzaci na icq mam takyho tucha) affraid

Wolcit

Poèet pøíspìvkù : 10
Join date : 03. 02. 19

Návrat nahoru Goto down

Tas přihláška Empty Re: Tas přihláška

Příspěvek pro Tas Wed Apr 10, 2019 3:29 pm

Dík za bludišťáka, ségru mám i bratra mám Smile. A podle toho co sme si psali na icq tak to není těžký uhodnout, i podle toho, že v tom tématu, co sme řešili nejsem objektivní ( když tak přemýšlím, tak právě objektivní sem ) Smile jinak zétra práce a večer přijede za náma na víkend moje mamka na návštěvu, v pátek práce a stou maminou víkend zabitej. Ale jinak tu sem často, ale jak sem psal, tento víkend je zabitej

Tas

Poèet pøíspìvkù : 2
Join date : 09. 04. 19

Návrat nahoru Goto down

Tas přihláška Empty Re: Tas přihláška

Příspěvek pro Dacon Sun Apr 14, 2019 3:46 pm

Super, tesim sa na teba, budeme dvaja vampici mne vratili ho tiez teraz v piatok. Cler sa hodi vzdy a mas ho asi ozaj max (ja ciastocne), ale k prihlaske: parada
Ps ak budes chcet pobehame spolu NB questy, clera ti vratia bez veci to ti poziciame, s vampom ti pomozem s mojim a potom ak sa ti bude chcet mozes mne pomoct s novym charom ak mi nevratia tamera

Dacon

Poèet pøíspìvkù : 7
Join date : 04. 02. 19

Návrat nahoru Goto down

Tas přihláška Empty Re: Tas přihláška

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru